Babalar Günümüz Kutlu Olsun

babam tablo

https://www.youtube.com/watch?v=etP8eQwzySw   – Bana Bir Masal Anlat Baba

Bazı babalar vardır yanlarındadır evlatlarının ancak bazıları da vardır ki uzaklarda … Bir evladın babası ister yanında isterse uzaklarda olsun her baba eşsizdir ve evlatlarının kalbinde yaşar tüm muhteşemliği ile . Dünyaya olan güvenimizin simgesidir babalarımız. Onların varlığı ile kendimizi güvende hissederiz. Yokluğunun yerine koyabilecek tek bir dal bile yoktur öyle ki uzaklarda olan her babanın yerine hayalini koyarız kalbimizde yaşatmak için. İlk arkadaşımız , ilk güvenimiz , ilk dostumuz , karnımızı doyuracak helal lokmanın emekçisi ve dünyaya açılan pencerelerimizin mimarları babalarımız . Yaşam yaraladığında merhem olan babalarımız , gücümüz , kolumuz , kanadımız , atına binip koşup kurtaracak olarak hayal ettiğimiz gerçek kahramanlarımız . Hayallerini evlatları üzerinde kuran ve ancak  erişkin olduğumuzda anlayabilecek olduğumuz gönlümüzün kralları babalarımız .Dünyayı varlıkları ile yavrularına masalsı bir ülkeye dönüştüren babalarımız.

Bana bir masal anlat baba, içinde sen , tüm sevdiklerim ve tüm yavruların gönüllerince doyabildiği aşk dolu sofralar olsun …

Kaç babalar günüdür yanımda değilde kalbimde yaşattığımı bilemediğim canım babama . Babalar günün kutlu olsun.

Resim :Rahmetli babama aittir. Babanız hala yanınızdayken ona sımsıkı sarılın ve ayrıca sizi babanızdan emanet alan eşleriniz yanınızdayken onlara da sımsıkı sarılın . Sevdiklerinizin değerini yanınızdayken bilin ve onlara hissettirin . Yaşam her günü eşsiz babalar ile dolu dolu geçsin ve her çocuk babasını doya doya yaşasın dilerim.

Not : Bu yazıyı babalar gününden önce yayınlıyorum ki babalarınıza ve evinizin babaları olan eşlerinize bu babalar gününde ne kadar değerli olduğunu hissettirebilmeyi hatırlayın diye. Öyle ki bu yazıyı hazırlarken eşimin kıymetini bir kez daha anladım .

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s